Ranking Spalaczy 2019

Ranking Spalaczy 2019

Co znajdę w tym artykule?

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rośnie częstotliwość odwiedzin w popularnych fitness clubach. Rozpiski dietetyczne, treningi oraz plany suplementacyjne to nie lada problem dla wielu osób, które chcą skutecznie i zdrowo zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Oprócz dobrze dobranej diety i spersonalizowanego treningu warto rozważyć włączenie jako sensowny dodatek spalacza, który z pewnością przyspieszy proces lipolizy (spalanie tkanki tłuszczowej) oraz sprawi, że sama redukcja będzie lżejsza.

 1. Spalacz tłuszczu – co to takiego?

Spalacz tłuszczu sam w sobie to suplement diety, którego głównym zadaniem jest poprawa/przyspieszenie lipolizy, czyli rozpadu tkanki tłuszczowej. Dzielimy je na kilka typów: pobudzające, hamujące apetyt, termogeniki oraz te o właściwościach diuretycznych. To, jaki wybierzemy determinuje nasz stopień zaawansowania, staż treningowy oraz doświadczenie z tego typu produktami.

 

Co to jest spalacz tłuszczu?

 

Zaawansowani użytkownicy mogą sobie pozwolić na spalacze o silnym działaniu termogennym i pobudzającym, natomiast początkującym wystarczy w zupełności naturalny preparat, jako wsparcie dobrze zbilansowanej diety i treningu. Pamiętajmy, że spalacze tłuszczu to tylko dodatek i bez odpowiednich podwalin w postaci deficytu kalorycznego nie przyniosą wymiernego efektu.

 2. Jak wybrać spalacz tłuszczu?

Przy doborze suplementu wspomagającego proces odchudzania, podobnie jak w przypadku innych odżywek należy kierować się indywidualizmem. Każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował na różne składniki. Ważny jest przede wszystkim staż treningowy, wiek, płeć oraz oczekiwania. Każdy z powyższych punktów jest tak samo ważny, a wybór zależy od naszych oczekiwań i preferencji. Pamiętajmy również, że nie zawsze to co na jednego, będzie równie dobrze działało na drugą osobę. 

Staż na siłowni 

Jeśli zaczynasz przygodę z siłownią lub jest to Twoja pierwsza redukcja zasadnym będzie wybranie spalacza nieco słabszego, którego działanie opiera się wyłącznie o łagodne i naturalne składniki. 

 

Jak wybrać odpowiedni spalacz tłuszczu?

 

Wtedy mamy pewność, że ewentualne skutki uboczne nie wystąpią, a sam suplement doda nam kilka procent „mocy” podczas ciężkiego okresu spalania tłuszczu. Z drugiej strony, jeśli jesteś osobą bardziej zaawansowaną możesz sobie pozwolić na mocniejsze suplementy i silnym działaniu termogenicznym, pobudzającym oraz hamującym apetyt. Tego typu spalacze tłuszczu są jednak przeznaczone dla osób z dużo większym stażem treningowym oraz doświadczeniem suplementacyjnym.

 3. Czym się charakteryzuje dobry spalacz tłuszczu?


Dobry spalacz tłuszczu to taki, który przyniesie nam oczekiwane rezultaty i relatywnie wspomoże proces redukcji. Warto zwrócić uwagę na skład produktu, gdyż często substancje użyte do produkcji danego suplementu są bardzo podobne i różnią się nieznacznie ilością, natomiast cena jest mocno zróżnicowana.

Kolejną kwestią, o której nie należy zapomnieć jest mechanizm działania. Jedni potrzebują delikatnego ziołowego środka opartego na naturalnych składnikach, drudzy mocnego termogenika zwiększającego potliwość do maksimum, a jeszcze inni delikatnego pobudzenia z lekkim działaniem diuretycznym. Wybór należy do Ciebie!

 4. Działanie spalaczy

Głównym działaniem jakim wykazują się spalacze tłuszczu jest stymulacja termogenezy, która skutecznie przyspiesza metabolizm. Substancje zawarte w sublementach na redukcję tkanki tłuszczowej nazywane termogenikami, są odpowiedzialne za zwiększenie produkcji ciepła w ludzkim ciele i organizmie, co prowadzi do szybszego spalania zbędnych kalorii.

 

Jak działa spalacz tłuszczu?

 

Do najczęściej stosowanych składników, jakie możemy znaleźć w spalaczach możemy zaliczyć kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty, a także guaranę. Ich odpowiednia kompozycja w odżywkach spalających tkankę tłuszczową może przynieść bardzo dobre i trwałe efekty. Najlepsze preparaty wspomagające odchudzanie posiadają też właściwości pobudzające organizm, a także skutecznie stymulują procesy lipolizy.

 5. Czy spalacze tłuszczu działają?

Na wstępie należy zaznaczyć, że suplementy mające za zadanie podkręcenie tempa metabolizmu i termogenezy nie są magicznymi tabletkami, które po zażyciu sprawią że bez żadnego wysiłku zgubimy nadmiar tłuszczu. Bez odpowiedniej diety z ujemnym bilansem kalorycznym i dobrze dopasowanego treningu nasz efekt będzie mizerny.

Jeśli jednak powyższe warunki zostaną spełnione, sam suplement doda nam sporo punktów i bardzo mocno ułatwi cały proces. Mądra i przemyślana redukcja będzie bardziej przyjemniejsza i po prostu łatwiejsza wraz ze spalaczem, aniżeli bez niego!

 6. Nasz Ranking Spalaczy 2019!

Czas na nasz ranking, w którym niespodziewanie mamy 2 zwycięzców i 2 pierwsze miejsca, które postanowiliśmy przyznać topowym suplementom w tej grupie produktów.

 Miejsce 1: Animal Cuts

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 1. - Animal Cuts

Pierwszym zwycięzcą naszego rankingu spalaczy tłuszczu został uzna Animal Cuts marki Universal, który od lat jest jednym z topowych produktów w tej kategorii suplementów diety. Jego działanie daje szybkie i trwałe efekty, które są poparte wieloma doświadczeniami klientów na całym świecie. Animal Cuts zawiera w swoim skłądzie aż 8 składników aktywnych, które pomagają szybciej osiągać rezultaty w gubieniu opornej tkanki tłuszczowej.

 

Produkt podnosi tempo termogenezy, zwiększa potliwość organizmu przy jedoczesnym dostarczaniu sporej dawki energii dzięki czemu osoba na redukcji pomimo gubienia kolejnych kilogramów nie odczuwa znużenia i zmęczenia. Dodatkowo Animal Cuts usuwa oporną wodę podskórną oraz niweluje neutralizuje szkodliwe działanie kortyzolu, jak pobudza organizm do zrzucania jedynie tkanki tłuszczowej bez negatywnego wpływu na rozbudowę mięśni

 

 Miejsce 1: Olimp Blackweiler Shred 480g

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 1. - Olimp Blackweiler Shred 480g

Drugim zwycięzcą w naszym zestawieniu został suplement diety Olimp Blackweiler Shred, który powszechnie jest uważany za niezwykle skuteczną odżywkę przedtreningową, jednak jego skład sprawia, że jest on również często stosowany jako spalacz tluszczu. Jego parametry w tym wymiarze są wyjątkowo wysokie, a efekty ze stosowania relatywnie szybkie oraz bardzo skuteczne, i dlatego zdecydowaliśmy się przyznać pierwsze miejsce właśnie temu preparatowi.

W jego składzie znajdziemy, aż 7 składników wspierających proces termogenezy do których zaliczają się imbir, pieprz czarny, zielona herbata, pieprz kajeński, kofeina, ekstrakt wasabi oraz ekstrakt z kakaowca. Ich możliwości wspierają procesy zrzucania wagi, oczyszczania organizmu, a także zwiększają ogólną ciepłotę ciała oraz skutecznie podkręcają metabolizm.

 Miejsce 2: Formotiva Lipo Killer 120caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 2. -  Formotiva Lipo Killer 120caps

Formotiva Lipo Killer to skuteczny spalacz tłuszczu, który wspomaga walkę o wymarzoną sylwetkę. Z jego pomocą znacznie łatwiej kontrolować masę ciała. Suplement zalecany jest w szczególności osobom regularnie trenującym. Jego działanie odczujemy nawet, jeśli nie uprawiamy żadnej aktywności fizycznej. Wyraźne efekty pojawiają się po około 6-8 tygodniach. Bezpieczny dla zdrowia skład nie zakłóca pracy układu pokarmowego, a także nie obciąża żołądka.

 Miejsce 3: Trec ClenBurexin 180caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 3. -  Trec ClenBurexin 180caps

To innowacyjny suplement diety, który pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Ekonomiczne opakowanie wystarczy nam na długi czas. Produkt zalecany jest dla osób, które marzą o smukłej i jędrnej sylwetce. To również rozwiązanie dla tych, którzy budują wysokojakościową muskulaturę. Suplement może być stosowany zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. 

Trec Clenburexin to całkowicie bezpieczny i nie zakłóca pracy układu pokarmowego. Produkt posiada dużą dawkę składników aktywnych. Nie tylko przyspiesza i intensyfikuje spalanie tłuszczu, ale również zmniejsza ryzyko jego ponownego gromadzenia się. Właściwości termogeniczne umożliwiają usunięcie tłuszczów zapasowych poprzez zwiększenie energii i wydolności organizmu. Dzięki temu nasz trening będzie jeszcze mocniejszy i skuteczniejszy. Produkt wykazuje działanie pobudzające, więc zaleca się jego stosowanie bezpośrednio przed treningiem. 

 Miejsce 4: Trec Thermo Fat Burner 120caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 4. -  Trec Thermo Fat Burner 120caps

To niezwykle skuteczny reduktor tłuszczu, który zalecany jest dla osób marzących o smukłej sylwetce. Produkt może być stosowany zarówno przez osoby profesjonalnie trenujące, jak i takie, które nie uprawiają żadnej aktywności fizycznej. Naturalny skład jest bezpieczny dla zdrowia i nie wpływa negatywnie na pracę układu pokarmowego. Najlepsze efekty uzyskamy łącząc suplementację z regularnymi treningami.

Spalacz Tłuszczu Trec Thermo Fat Burner wpływa na gospodarkę energetyczną organizmu. Ciepło produkowane jest nawet wtedy, kiedy nie ćwiczymy. Pozwala to na spalenie ciężko usuwalnych tłuszczów zapasowych. Suplement zmniejsza apetyt, a także przyspiesza przemianę materii.

Dzięki niemu możemy wypracować wysokiej jakości muskulaturę bez grama tłuszczu. L-Karnityna zawarta w składzie intensywnie stymuluje spalanie tłuszczu podczas aktywności fizycznej. Pierwsze efekty zauważymy już po kilkunastu dniach.

 Miejsce 5: Iron Horse Thermo Pump 2.0 360g

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 5: Iron Horse Thermo Pump 2.0 360g

To przede wszystkim propozycja dla osób, którym zależy na silnym pobudzenie przed intensywną sesją treningową oraz dobrym efekcie podczas spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Jest to suplement diety skierowany głównie do osób aktywnych fizycznie trenujących dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe. 

IHS Thermo Pump wzmaga efekt silnego pobudzenia do wykonywanych ćwiczeń i ma wpływ na wydolność całego organizmu, dzięki czemu lepiej i dokładniej przeprowadzisz swój codzienny trening. Silna pompa, większa wytrzymałość całego organizmu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, a także wyższe możliwości anaboliczne naszych mięśni są możliwe do osiągnięcia dzięki zawartości takich składników jak arginina, beta-alanina, tauryna, jabłczan cytruliny, l-karnityna, l-tyrozyna, ekstrakt z yerba maty, ekstrakt ze skórki gorzkiej pomarańczy, guarana, ekstrakt z korzenia imbiru, ekstrakt z kory wierzby białej, a także magnezu i witamin z grupy B.

 Miejsce 6: Ostrovit Fat Burner 90caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 6. -  Ostrovit Fat Burner 90caps

To suplement diety, który wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej, a także przyspiesza odchudzanie. Ostrovit Fat Burner wspomaga kontrolę oraz utrzymanie prawidłowej masy ciała. Nie powoduje efektu jojo. Może być stosowany zarówno przez sportowców, jak i osoby, które nie uprawiają aktywności fizycznej.

Dzięki niemu możemy rozwinąć beztłuszczową masę mięśniową. Najmocniejsze efekty uzyskamy łącząc suplement z treningiem. Preparat jest bezpieczny dla zdrowia i nie zakłóca pracy układu pokarmowego. Reduktor tłuszczów posiada ogromną ilość składników aktywnych, które wspomagają szybkie i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

Ponadto regulują procesy cieplne w organizmie, dzięki czemu możemy pozbyć się tłuszczów zapasowych. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zmniejsza łaknienie i nadmierny apetyt. Dodatkowo przyspiesza metabolizm. Preparat wspomaga walkę o mocne mięśnie bez grama tłuszczu.

 Miejsce 7: USA Labs Cutting Edge 120tabs

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 7. -  USA Labs Cutting Edge 120tabs 

Cutting Edge to najskuteczniejszy spalacz tkanki tłuszczowej na bazie naturalnych składników. Posiada w składzie zioła i w przeciwieństwie do innych spalaczy nie podnosi temperatury ciała oraz nie powoduje rozdrażnienia. Może być stosowany przez osoby cierpiące na nadciśnienie. Cutting Edge jest w 100% naturalnym suplementem, nie zawiera cukru, soli, konserwantów, ani sztucznych dodatków w postaci aromatów. 

 Miejsce 8: Olimp Thermo Speed Hardcore 120caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 8. -  Olimp Thermo Speed Hardcore 120caps

Reduktor tłuszczu Olimp Thermo Speed Hardcore jest propozycją dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy oraz zredukować niechcianą tkankę tłuszczową. Preparat Thermo Speed można polecić w szczególności osobom aktywnym fizycznie, które potrzebują profesjonalnego środków podczas okresów redukcyjnych.

Dzięki starannie dobranej kompozycji składników, możemy w bardzo szybki sposób uaktywnić przemiany energetyczne w organizmie, dzięki czemu kontrola nad wagą ciała staje się dużo łatwiejsza. Thermo Speed Hardcore uaktywnia dwa istotne mechanizmy uwalniające energię zgromadzoną w tkance tłuszczowej, dzięki czemu wspiera proces lipolizy, a także zwiększa podstawową przemianę energii. 

 Miejsce 9: Iron Horse Burn Shape 2.0 120caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 9. -  Iron Horse Burn Shape 2.0 120caps

Jest to wyjątkowo skuteczny suplement diety, który wspomaga skuteczne i szybkie spalanie tłuszczu. Jest to preparat zalecany w szczególności dla osób, które profesjonalnie uprawiają sport. Spalacze Iron Horse wspomagają budowę wysokojakościowej muskulatury. Mogą być również stosowane przez osoby, które prowadzą siedzący tryb życia. Starannie dobrany skład jest bezpieczny dla zdrowia i nie obciążą żołądka. Pierwsze rezultaty można zauważyć już po kilku tygodniach regularnej suplementacji.

Iron Horse Burn Shape 2.0 przyspiesza spalanie kalorii, a także spalanie tkanki tłuszczowej. Umożliwia pozbycia się tłuszczów zapasowych. Zmniejsza apetyt, a także przyspiesza przemianę materii. Zwiększa wydolność organizmu oraz dostarcza sił do działania. Będziesz mógł trenować więcej i intensywniej. Efektem będą suche mięśnie, które będą silne i wyraźnie zarysowane. Taka forma to marzenie każdego sportowca.

 Miejsce 10: BioTech Ulisses Shaper 90caps

Ranking spalaczy tłuszczu - Miejsce 10. -  BioTech Ulisses Shaper 90caps

To niezwykle skuteczny spalacz tłuszczu, który wspomaga osiągnięcie wymarzonej sylwetki, a także rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej. Produkt przeznaczony jest w szczególności dla osób trenujących, a także odchudzających się. Jest łatwo przyswajalny i nie zakłóca pracy układu pokarmowego.

Widoczne rezultaty możemy zaobserwować już po kilku tygodniach regularnej suplementacji. BioTech Ulisses Shaper posiada dużą dawkę składników aktywnych. Wspomaga zamianę tłuszczów w energię. Podnosi wydolność organizmu, dzięki czemu możemy ćwiczyć więcej i intensywniej. Poprawia samopoczucie i nakręca do działanie.

Reguluje procesy cieplne w organizmie, co sprzyja spalaniu tłuszczów zapasowych. Zmniejsza nadmierny apetyt i przyspiesza metabolizm. Produkt nie powoduje efektu jojo. Polecany jest nawet przez znanych kulturystów. Dzięki suplementacji wypracujemy silne i mocne mięśnie bez grama tłuszczu.

 Ranking Spalaczy Tłuszczu 2019 - Podsumowanie:

Jak widzicie w naszym rankingu spalaczy tłuszczu wzięliśmy pod uwagę szereg aspektów, które mogą pomóc wam w skutecznym zwalczaniu zbędnych kilogramów. W naszym zestawieniu zaprezentowaliśmy najbardziej skuteczne naszym zdaniem reduktory tłuszczu, cieszące się popularnością wśród wielu osób, które je stosowały. Opinie klientów na temat spalaczy tłuszczu stanowią w naszym rankingu bardzo ważny czynnik, który wzięliśmy pod uwagę wybierając suplementy z tej kategorii.

Jeżeli macie problem ze zrzuceniem wagi i chcecie jeszcze skuteczniej budować wymarzoną sylwetkę na wiosnę i lato z pewnością nasz Ranking Reduktorów Tłuszczu może stanowić ciekawy drogowskaz, wspomagający proces podjęcia decyzji w tym względzie.

Jeżeli uważacie, że pominęliśmy jakiś ważny suplement, lub też macie swoje ulubione środki redukujące wagę dajcie nam znać w mailu,a chętnie zapoznamy się z waszymi sugestiami co pomoże nam zweryfikować nasze poglądy w tej kwestii.

Dziękujemy Wam za uwagę i zapraszamy do kolejnych Rankingów Suplementów i wpisów na naszym blogu.

 

Autor artykułu: Patryk Rychter - uznany dietetyk oraz trener personalny mający pod swoją opieką liczne grono osób przede wszystkim z różnego rodzaju schorzeniami, chorobami metabolicznymi, a także osobami chcącymi poprawić parametry swojego zdrowia oraz wyglądu. Patryk ukończył studia na kierunku Biotechnologia Medyczna uzyskując tytuł mgr inż. Uniwersytetu Opolskiego.

W tej chwili jest na ostatnim etapie studiów z zakresu analityki medycznej. Patryk Rychter jako jeden z nielicznych w Europie jest czynnie startującym w zawodach sylwetkowych kulturystą, chorującym na cukrzycę typu I, co tylko potwierdza zakres wiedzy z zakresu dietetyki klinicznej, stosowanej w oparciu dane jednostki chorobowe.

Dodatkowo Patryk jest przyszłym autorem wykładów poświęconych szeroko pojętemu zdrowiu „Matki i Dziecka” w Katowicach - Ligocie. Autor licznych artykułów naukowych. Jego naukowe podejście sprawia, iż jest wyróżniającą się postacią w świecie poświęconemu zdrowemu trybowi życia oraz szeroko pojętej suplementacji prozdrowotnej. Na co dzień pracuje z wieloma osobami mającymi udowodnione rezultaty poprawy stanu zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl